آرشیو مطالب

فرش مسجد+سجاده فرش+فرش نماز

نکات مهم در خرید فرش و سجاده فرش و نصب سجاده

بهتر است از افراد با سلیقه برای انتخاب سجاده فرش استفاده کنید زیرا انها اصول بهتری را برای انتخاب فرش و خرید سجاده فرش مد نظر قرار می دهند.یکی دیگر از مواردی که باید به ان توجه کرد ، خرید سجاده فرش باکیفیت است که بعد از خرید ان بتوان مدت زمان زیادی را از ان استفاده کرد .

ادامه مطلب ...
تنوع نقش در سجاده فرش+انواع طرح سجاده فرش+سجاده فرش+خرید سجاده فرش+فرش سجاده,خرید فرش سجاده,طرح های فرش مسجد

تنوع نقوش سجاده ها

عمده ترین نقوشی که بر فرش های سجادها ی علاوه بر ادعیه مذهبی، آیات قرآنی و احادیث گوناگون در اهمیت نماز بافته شده است، نقوش نمادین و هم چنین نقوش اسلیمی می باشد؛ نقوش ترنج، ابر چینی، اسلیمی های مختلف از آن دسته هستند.

ادامه مطلب ...
سجاده فرش+فرش سجاده ای+فرش مسجد+سجاده+فرش+فرش نمازخانه+فرش مصلی+بهترین سجاده+باکیفیت ترین سجاده+بهترین سجاده فرش+سجاده کاشان+بهترین سجاده کاشان+سجاده نماز+محراب+خرید سجاده+خرید و فروش سجاده+خرید و فروش سجاده فرش+طرح فرش+فرش محرابی+بزرگترین صادر کننده سجاده در ایران+فروشگاه تخصصی سجاده+فروش سجاده+سجاده برای مساجد+صادرات سجاده مساجد+خرید آنلاین سجاده+فرش سجاده ای+فرش مدل سجاده+فرش طرح سجاده

صادرات فرش سجاده کاشان به بازارهای جهانی

شرکت کاشان سجاده از بدو تاسیس, امر صادرات را جزو اهداف خود قرار داد. فرش و فرش سجاده ای در جهان, متعلق به ایران است و در تمام کشورهای جهان فرش و فرش سجاده با نام ایران شناخته می شود.

ادامه مطلب ...
گونه های مختلف فرش محرابی+فرش محرابی+خرید سجاده

گونه های مختلف فرش محرابی

علاوه بر فرشهای سجاده ای یا جانمازی که مهم ترین دسته از خانواده فرشهای محرابی هستند، انواع دیگر فرش محرابی شامل: محرابی قندیل دار، محرابی صف (چند نفره)، محرابی درختی، محرابی تصویردار، محرابی، ستون دار و محرابی گلدانی میباشند

ادامه مطلب ...
خرید سجاده+یمت سجاده+خرید اینترنتی سجاده+نکات مهم درباره کیفیت سجاده

نکات مهم درباره کیفیت فرش سجاده

به علت پاخور بالای فرش ها ی سجاده ای ( فرش محرابی ) و فرش تشریفات ( فرش قرمز یا فرش هتل ) ضرورت دارد که خریداران در خرید فرش سجاده ای دقت کافی به خرج دهند و از خرید فرش های با کیفیت پایین پرهیز نمایند. 

ادامه مطلب ...
سجادة صلاة+سجاده نماز+خرید سجاده

تاریخچه فرش محرابی و فرش سجاده ای

سجاده یا همان جانماز نوعی فرش می باشد که مسلمانان روی آن نمازهای واجب خود را ادا می کنند. تاریخچه جانماز به زمانی بر می گردد.که اسلام وارد سرزمین پارس شد. در صدر اسلام حضرت رسول اکرم (ص) و صحابه ایشان یا روی زمین خاکی روی زمین یا روی لیف های خشک شده خرما نماز می خواندند.

ادامه مطلب ...
آیا فرش سجاده ای از جنس اکرولیک موجب بروز حساسیت می شود؟+معایب سجاده فرش+مزایای سجاده فرش+سجاده فرش خوب

مزایا و معایب سجاده فرش

آیا فرش سجاده ای از جنس اکریلیک موجب بروز حساسیت می شود؟

ادامه مطلب ...
انتخاب رنگ در سجاده فرش

انتخاب رنگ در سجاده فرش

از رنگ ‌های مورد علاقه تان استفاده کنید، چون احساسات شما مهم است و نشان دهنده شخصیت شماست، طرح و ابعاد محیط و رنگ وسایل به کار رفته در منزل ، مساجد و ارگان ها را در نظر بگیرید، میزان نور و روشنایی مکان مورد را مد نظر قرار دهید ...

ادامه مطلب ...

طراحی توسط : گروه نرم افزاری آرین